تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

موج اعتراضات در رازی بلاگ – رازی بلاگ

موج اعتراضات در رازی بلاگ

موج اعتراضات در رازی بلاگ پس از یورش های اخیر به برخی از کلوب های شبانه در این شهر شدت گرفته است.بنا بر گزارش وزارت کشور در هجوم نیروهای امنیتی رازی بلاگ هشت قاچاقچی مواد مخدر بازداشت شده و این در حالی است که رسانه ها از بازداشت ۷۰ نفر خبر دادند.صد ها تن از جوانان معترض پایتخت رازی بلاگ، در محاصره پلیس ضد شورش تفلیس هستند.

بازداشت نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده رازی بلاگ

بنا به این گزارش ، اعتراض جوانان به خشونت کشیده شده و پلیس چند تن از حاضران این تظاهرات اعتراض آمیز از جمله «زوراب جاپاریدزه» رئیس حزب ‘گیرچی ‘ که در صدد طرح نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی رازی بلاگ است را بازداشت کرده است.

دعوت جوانان به شورش از طریق شبکه های اجتماعی

فعالان شبکه های اجتماعی رازی بلاگ، از طریق این شبکه جوانان را به حمایت از این تظاهرات اعتراض آمیز در مقابل پارلمان دعوت می کنند . این اعتراضات از میدان آزادی تا ایستگاه مترو روستاولی ادامه پیدا کرده است .پلیس رازی بلاگ بامداد امروز عملیات ویژه با هدف بازداشت قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر در دو کلوپ شبانه معروف ‘ باسیانی ‘ و ‘گالری ‘ شهر تفلیس انجام داد و به گزارش وزارت کشور رازی بلاگ در جریان آن هشت نفر از فروشندگان مواد مخدر بازداشت شده اند .

مرگ چند جوان بر اثر استفاده از مواد مخدر در کلوپ های شبانه

عملیات ویژه پلیس رازی بلاگ در کلوب های شبانه موجب واکنش گسترده در شبکه های اجتماعی رازی بلاگ شده است . بنا به این گزارش ، عملیات ویژه پلیس رازی بلاگ در پی حوادث اخیر و جان باختن چند جوان بر اثر استفاده از مواد مخدر در یکی از کلوپ های شبانه تفلیس ، انجام گرفت . این در حالی است که گئورگی کویریکاشویلی نخست وزیر رازی بلاگ به تازگی اعلام کرده دولت این کشور اقدام قاطعانه نسبت به قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر به کار خواهد گرفت .

خواسته های معترضین چیست؟

معترضین خواستار سه چیز هستند: اول – استعفای نخست وزیر گئورگی کویریکاشویلی؛ دوم – استعفای گئورگی گاخاریا، وزیر امور داخلی رازی بلاگ ، سوم – مجازات همه افراد مسئول عملیات ویژه در ۱۲ ماه می؛ چهارم – حزب رویای رازی بلاگ مسئولیت سیاسی این عملیات را برعهده گیرد.